10
فروش خرید هاست اسکریپت خبرخوان وبلاگ ها

خرید هاست اسکریپت خبرخوان وبلاگ ها

فروش هاست اسکریپت فیدخوان وبلاگ ها

 

 

 

سلام خدمت عزیزان

از روز اول ساخت سایت دیتاگذر عامل اصلی جذب مخاطبین و مشتریان عزیز , صداقت کاری ما بوده که با عنایت پروردگار منان هرروز آوازه دیتاگذر بیشتر و محبوبیت ما میان کاربران اینترنتی بیشتر گشته است

در همین راستا با درخواست کاربران زیادی در جهت نیاز به هاست برای اسکرپیت خبرخوان و با مشاهده نقص و ضعف هاستینگ ها و مشکلات وب مستران

در تهیه هاست بدردبخور و خوب و همراهی آنان تا رتبه های عالی و

گلایه های به جای شما از ما برای نداشتن چنین سرویسی جهت رفعمشکلات شما تصمیم به

اشتراک گذاشتن سرورهای قوی با کانفیگ های حرفه ایخودمان با شما کرده ایم و از این پس سایت های شمارا با هرمقدار بازدید پذیراهستیم و یااز ابتدای کار با شما همراه هستیم. (فروش هاست مخصوص اسکریپت خبرخوان وبلاگ ها)

 

فروش خرید هاست اسکریپت خبرخوان وبلاگ ها
فروش خرید هاست اسکریپت خبرخوان وبلاگ ها

امکانات و نکات هاستینگ دیتاگذر :

  • محدود نشدن منابع سرور برای هر هاست در هاستینگ ما ! (اخیرا توسط هاستینگ ها میزان استفاده هر هاست از CPU و RAM سرور محدود شده است برای مثال ۹۹% میزان استفاده حداکثر هر هاست از RAM سرور رو به ۱ گیگ اختصاص داده اند) .
  • استفاده از کنترل پنل قدرتمند سی پنل (CPanel) جهت استفاده بهتر مشتریان که از همه کنترل پنل های دیگر حرفه ای تر و دارای امکانات بیشتر میباشد .
  • استفاده از ترفند های روز به همراه مخفی کردن ایپی سایت های شما برای جلوگیری شناسایی سایت شما به عنوان اسپمر توسط گوگل (خیلی از دوستان در ارتباط با من بیان کرده اند که تازه سایت خبرخوان ساخته اند و بعد ۲ هفته اسپم شده که نه بازدید آنچنانی داشته و نه ایندکس زیاد دلیل چیست ؟ خوب وقتی که برروی ایپی یک هاستینگ تعداد بالایی اسپمر وجود دارد گوگل با شناسائی یکی از از آن سایت های موجود به عنوان اسپمر حالا به هر نوع مثال : – ( گزارش دیگر وب مستران به گوگل از آن سایت به عنوان اسپمر ) و بعد از اسپم شدن آن سایت کلیه سایت های دیگر اسپم و یا پنالتی شده و با افت بازدید و یا بالانرفتن بازدید و …. مواجه خواهند شد !(برای همین مشاهده میکنید که اکثر سایتهای خبرخوانی که دارای رتبه های بالا و عالی هستند از سرورهای اختصاصی و یا سرورمجازی شخصی استفاده کرده اند)که با استفاده از جدیدترین روش و ترفندها این مشکل در هاستینگ ما وجود ندارد و بسیاری از موارد دیگر که نمیتوان بیان کرد رفع شده است .
  • و …

دوستانی که از هاستینگ دیتاگذر استفاده میکنند توجه داشته باشند حق استفاده دیگری به جز اسکریپت های خبرخوان را ندارند و در صورت مشاهده هاست عزیزان مسدود خواهد شد. در صورتی که نیاز به هاست از ما برای استفاده غیز از اسکریپت خبرخوان دارید اول با ما تماس گرفته تا سرویس مخصوص شما را ارائه دهیم.

پشتیبان گیری از اطلاعات هاست به عهده خود شماست و دیتاگذر هیچ مسئولیتی در این مورد قبول نخواهد کرد .

فروش خرید هاست اسکریپت خبرخوان وبلاگ ها

 

سفارش هاست مورد نظر خود : کارمزد خریدهای زیر ۱% میباشد

پک ۱ – :

| فضای هارد ۱۵ گیگ – ماهانه ۲۰ هزارتومان – پشتیبانی کامل از روزانه ۱۰۰٫۰۰۰ ایپی |

 

پک ۲ – :

| فضای هارد ۳۰ گیگ – ماهانه ۳۵ هزارتومان – پشتیبانی کامل از روزانه ۱۰۰٫۰۰۰ ایپی |

 

پک ۳ – :

| فضای هارد ۵۰ گیگ – ماهانه ۵۵ هزارتومان – پشتیبانی کامل از روزانه ۱۰۰٫۰۰۰ ایپی |

 

پک ۴ – :

| فضای هارد ۱۰۰ گیگ – ماهانه ۹۰ هزارتومان – پشتیبانی کامل از روزانه ۱۰۰٫۰۰۰ ایپی |

 

درحال حاضر این سرویس ارائه نمیشود 

 


 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.